Logo

Godziny otwarcia

pn.-pt. 8:00-16:00

Porozmawiajmy

+48 22 532 20 00

Fill out the form below to get your quick quote.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

73 Canal Street, New York, NY

Team

Arkadiusz Grzelak
Logistyk

Dla Arka nie ma zadań niemożliwych. Za każdym razem gdy naszemu klientowi trzeba dostarczyć toner, filament, papier czy kopiarkę jest w stanie przemierzyć każdą odległość by tego dokonać. Mapę Warszawy zna na pamięć wraz z niezliczonymi tajnymi portalami, przyspieszającymi podróż. Jest mistrzem dostarczania ciężkich kopiarek do biur naszych klientów - nawet tych z największymi barierami architektonicznymi.

Team Member Image
Bartłomiej Jarkiewicz
Dyrektor zarządzający

Bartłomiej stworzył w firmie dział drukarek 3D. Z tą branżą związany jest od 2011 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się podczas wykładów m. in. na Politechnice Warszawskiej czy AGH w Krakowie. Studiował w Centrum Europejskim UW oraz na Wydziale Zarządzania PW. 

Team Member Image
Beata Mikołajczyk
Dyrektor działu maszyn biurowych (2D)

Głównym zadaniem Beaty jest zarządzanie działem sprzedaży i serwisu urządzeń biurowych 2D. Jej doświadczenie pomaga w doradzaniu klientom najlepszych rozwiązań. Z firmą związana od ponad 25 lat. 

Kamil Rygielski
Kierownik serwisu

Kamil to inżynier z wieloletnim stażem i dużym doświadczeniem w serwisie wielofunkcyjnych urządzeń biurowych. Dzięki wykształceniu nie obca mu jest integracja zaawansowanych systemów druku z oprogramowaniem. Swoją wiedzą wspiera również serwis 3D. Wykształcenie zdobywał na wydziale informatyki Politechniki Warszawskiej. Pracę inżynierską i magisterską pisał z zakresu druku i drukarek 3D.

Magdalena Lernacińska
Prezes

Magdalena Lernacińska zarządza spółkami od 1991 roku. Jej doświadczenie w tym zakresie jest kluczowe dla działalności całego zespołu. Jej specjalizacja to finanse a także negocjacje biznesowe. Założycielka firmy MTT Polska. Z wykształcenia magister inżynier materiałoznastwa z dyplomem Politechniki Warszawskiej.

Team Member Image
Wojciech Lewenstam
Inżynier sprzedaży i wsparcia technicznego

Wojciech to uzdolniony technicznie inżynier wspierający swoją wiedzą i doświadczeniem naszych klientów. Pracuje w dziale drukarek 3D i gdy nie pomaga klientom to eksperymentuje z nowymi materiałami i technikami wytwarzania przyrostowego. Dzięki wielu szkoleniom i dużemu doświadczeniu nie ma dla niego problemów nie do rozwiązania.