Wyświetlanie 1–16 z 99 wyników

Sinterit Lisa Pro

66.600,00

Lisa Pro to najnowsza drukarka polskiego producenta Sinterit. Jej premiera odbyła się we wrześniu 2018 roku. Cechuje się dużym polem roboczym oraz możliwością druku w atmosferze ochronnej. Idealny wybór dla wymagających. Polecana uczelniom wyższym, małym biurom i zespołom designerskim.

*cena zależy od kursu Euro.
Cena w Euro 11990 euro netto / 14 747 euro brutto.

Koszty przesyłki ustalane indywidualnie dla produktu.

Sinterit Lisa

44.225,00

Użytkownicy LISA docenią możliwość otrzymywania drobnych, funkcjonalnych części o dużej dokładności. Ponadto, urządzenie pozwala na wytwarzanie z zapewniającego dużą wytrzymałość poliamidu PA12, a także elastycznego TPU, co pozwala na produkcję hybrydową. Natomiast krótkie czasy wytwarzania oraz brak konieczności przygotowania specjalistycznych narzędzi pozwalają na skrócenie etapu projektowania, przez co wpływając na redukcję czasu potrzebnego do otrzymania produktu końcowego.

*cena zależy od kursu Euro.
Cena w Euro 5990 euro netto / 7367 euro brutto.

Koszty przesyłki ustalane indywidualnie dla produktu.

Zortrax M300 Plus

15.004,77
Zortrax M300 Plus
to wydajna drukarka 3D z modułem Wi-Fi i dużym obszarem roboczym. Łączność bezprzewodowa umożliwia tworzenie farm drukarek 3D. Zortrax M300 Plus oferuje tę samą niezawodność i jakość wydruków, z których słyną wszystkie drukarki 3D z serii M. Jej obszar roboczy, o wymiarach 300 x 300 x 300 mm, jest jednym z największych wśród urządzeń desktopowych, wystarczającym do tworzenia dużych modeli i wydrukowania ich w jednej całości.
Zortrax M300 Plus działa w technologii LPD, zaprojektowanej przez Zortrax wersji technologii FDM (Fused Deposition Modeling), gwarantującej wysoką jakość i niskie koszty utrzymania. Stopione termoplastyczne włókna osadzane są warstwa po warstwie, zamieniając cyfrowe modele w fizyczne obiekty. FDM jest najbardziej opłacalną techniką druku 3D na rynku, dzięki czemu idealnie nadaje się do szybkiego prototypowania oraz produkcji, bez nadmiernego obciążania budżetu.
Duży obszar roboczy Zortrax M300 Plus jest szczególnie przydatny, gdy potrzebne jest drukowanie 3D dużych modeli w jednym kawałku. Dlatego jest idealnym wyborem dla przemysłu motoryzacyjnego i aeronautycznego oraz architektury. Jest to również wydajne urządzenie do produkcji krótkoseryjnej, ponieważ jedna drukarka może z łatwością pomieścić wiele modeli. Zdalne kontrolowanie wielu drukarek 3D Zortrax M300 Plus jest możliwe dzięki opcji zarządzania farmami drukarek 3D, zawartej w dedykowanym oprogramowaniu Z-SUITE, które jest dostępne ze wszystkimi drukarkami Zortrax.
Zortrax M300 Plus jest częścią większego ekosystemu Zortrax, składającego się z zaawansowanego oprogramowania do zarządzania projektami i farmami drukarek 3D – Z-SUITE – oraz szerokiej gamy dedykowanych filamentów. Dzięki temu, że wszystkie te elementy działają bezproblemowo, drukowanie 3D staje się bardziej intuicyjne i przystępne. Materiały zewnętrzne o średnicy 1,75 mm są również obsługiwane, co poszerza możliwości zaawansowanych użytkowników.
Drukarki 3D serii M stanowią podstawę tego, czym jest dziś Zortrax. Zdobyły liczne nagrody branżowe, jak również światowe uznanie, wśród tak renomowanych firm jak Bosch i NASA. Zortrax M300 Plus to najnowszy model w serii, która stała się synonimem jakości dla profesjonalistów na całym świecie.
Koszty przesyłki ustalane indywidualnie dla produktu.
Promocja!

Zortrax M200 Plus

9.581,70 8.487,00

Drukarka 3d Zortrax M200 Plus

Zortrax M200 Plus to wydajna stacjonarna drukarka 3D z możliwością łączności bezprzewodowej. Została zaprojektowana do pracy w dużych farmach drukarek 3D, będąc symbolem szybkiego prototypowania, projektowania i produkcji. Drukarka działa w technologii LPD, zaprojektowanej przez Zortrax wersji technologii FDM (Fused Deposition Modeling), gwarantującej wysoką jakość i niskie koszty utrzymania. Stopione termoplastyczne włókna osadzane są warstwa po warstwie, zamieniając cyfrowe modele w fizyczne obiekty. FDM jest najbardziej opłacalną technologią druku 3D na rynku, dzięki czemu idealnie nadaje się do szybkiego prototypowania i produkcji bez nadmiernego obciążania budżetu.

Koszty przesyłki ustalane indywidualnie dla produktu.

Flashforge Guider IIS

7.900,00

GUIDER IIS to profesjonalna drukarka 3D z pełną, metalową ramą oraz wbudowanymi drzwiczkami co pozwala na wydruk z materiałów podatnych na skurcz, tj. ABS. Guider IIS posiada również możliwość wznowienia wydruku po utracie zasilania co zabezpiecza nasze wydruki przed niespodziewanymi brakami w dostawie prądu.

 

Koszty przesyłki ustalane indywidualnie dla produktu.

Sinterit Sieve

7.150,00

Urządzenie dedykowane do przesiewania zużytego proszku. Po oczyszczeniu materiał jest gotowy do zmieszania ze ŚWIEŻYM proszkiem i ponownie użyty podczas kolejnych wydruków.
Automatycznie przesiewa proszek odzyskany po wydrukowaniu, odfiltrowując grudki i inne zanieczyszczenia. Ma to na celu osiągnięcie najwyższej wydajności z materiałów użytych w procesie produkcyjnym.

*cena zależy od kursu Euro.
Cena w Euro 1290 euro netto / 1587 euro brutto.

Koszty przesyłki ustalane indywidualnie dla produktu.

Flashforge Dreamer

4.999,00

Atuty: 

  • Dwie głowice drukujące
  • asystent kalibracji stołu
  • czujnik końca filamentu, turbina chłodząca
  • USB oraz WiFi, pamięć wewnętrzna, kolorowy ekran dotykowy
  • Polar Cloud – możliwość wydruków zdalnie, także z kilku komputerów

Koszty przesyłki ustalane indywidualnie dla produktu.