Specjaliści firmy MTT Polska są do Twojej dyspozycji nie tylko w kwestii doboru urządzeń. Dzięki naszej wiedzy i rozległym kontaktom na rynku druku 3D jesteśmy w stanie doradzić, znaleźć wykonawców i dostarczyć wydruki 3D w najlepszym możliwym czasie, budżecie i jakości. 

Dzięki współpracy z nami nie musisz w ciemno szukać wykonawców usług druku 3D. Martwić się czy projekt zostanie zrealizowany w terminie i jakości jakiej oczekujesz. Te problemy bierzemy na siebie!

Projekt i wydruk statuetek dla Polskiej Ligi Paintballowej

Zamiast klasycznych nagród w tym roku powstały statuetki z logo PLP. Projekt został wykonany na podstawie loga 2D i przeniesiony w trójwymiar z modyfikacjami aby następnie wydrukować je w technologii druku 3D. Wykonaliśmy łącznie 52 statuetki i wyszło niesamowicie! 🙂

Statuetki drukowane w całości z filamentów Noctuo.


Wydruk warszawskich budynków w ramach kampanii #wciazzmieniamy Coca-Coli.

“Mamy nie zmianę klimatu, ale kryzys klimatyczny” MTT Polska jest częścią wciazzmieniamy i wspiera swoja wiedzą oraz doświadczeniem pomysły jak naprawić wyrządzone szkody. Wraz z niesamowita pracownia WWAA, najlepszymi rzemieślnikami z Monkeyfab i agencją Brave Agency, która nam zaufała, przeprowadziliśmy projekt wydruku makiety Warszawy z recyklingowanego PETu. Wyszło niesamowicie! Odsłonięcie nastąpiło w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie podczas kampanii na rzecz Coca-Coli.


Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski – wystawa Weroniki Gęsickiej „Pamiętam swoje narodziny”.

Projekt był o tyle nietypowy, że wszyscy zwiedzający mogli podziwiać naturalnych rozmiarów „kopię” artystki, stworzoną dzięki współpracy z firmami zajmującymi się technikami skanowania oraz drukiem 3D.

Autorka wystawy Weronika Gęsicka o pomoc w sprawie projektu zwróciła się do firmy MTT Polska, która zeskanowała postać artystki i przygotowała pliki do druku 3D. Realizacją i wykończeniem wydruku zajęła się warszawska firma Monkeyfab, specjalizująca się w druku 3D modeli wielkogabarytowych

Statuetka “Voice of Poland” 

Statuetka IX polskiej edycji Voice od Poland to prawdopodobnie pierwsza w globalnej historii tego programu statuetka wykonana przy użyciu technologii druku 3D. Z prośbą o taką realizację zgłosił się do na producent programu firma Rochstar. 

Trójwymiarowy projekt powstał od A do Z w 8 godzin. Następnie aż 30 centymetrowa statuetka wydrukowana została w zaledwie 20 godzin na drukarce FDM, która przetwarza specjalny materiał, tzw. filament w temperaturze ok. 200 stopni Celsjusza. I tak, warstwa po warstwie, „rosła” w komorze drukarki mieszczącej się na biurku jedna z najbardziej pożądanych w tym kraju nagród. Po zakończeniu wydruku i niezbędnej obróbce mechanicznej, statuetka trafiła do chromowania. Po kolejnych 36 godzinach była z powrotem w Warszawie, by po przymocowaniu jej do podstawy z grawerowaną tabliczką trafić prosto na plan zdjęciowy bieżącego sezonu Voice of Poland.

Wykonanie i wykończenie wydruku:  Sygnis New Technologies